Praca

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik w dziale BHP

Opis stanowiska:

  • Kontrola warunków pracy oraz przestrzeganie przepisów i zasad BHP oraz przepisów ochrony środowiska
  • Prowadzenie postępowań powypadkowych
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu BHP dla pracowników
  • Sporządzanie dokumentacji
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:

  • Studia podyplomowe z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Znajomość zagadnień z zakresu ochrony środowiska ( mile widziane ukończone studia wyższe z zakresu ochrony środowiska)
  • Systematyczne podejście do rozwiązywania problemów oraz samodzielność
  • Umiejętność oceny i analizy ryzyka zawodowego
  • Sprawna obsługa pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Chęć nabywania wiedzy i nowych umiejętności

Oferujemy:

  • Pracę w przyjaznym zespole pracowników
  • Umowę o pracę
  • Zdobycie doświadczenia

Zainteresowanych prosimy o składanie aplikacji na adres e-mail: biuro@centrumobslugibiznesu.com lub 51-315 Wrocław ul. Kiełczowska 68A (pełna dokumentacja: aktualne CV, dyplomy, świadectwa, kursy, szkolenia, certyfikaty, uprawnienia pedagogiczne)
W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod nr tel. 71 348 70 90