Praca

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób do Działu Marketingu na stanowisko:

Specjalisty ds. sprzedaży/ Dział Marketingu

Opis stanowiska:

  • Nawiązywanie relacji oraz pozyskiwanie do współpracy klientów
  • Sporządzanie ofert handlowych, raportów, umów itp.
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Oferujemy:

  • Atrkacyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
  • Elastyczne warunki współpracy
  • Pracę w przyjaznym zespole pracowników
  • Umowę zlecenie

Wymagania:

  • Komunikatywność, wysoka kultura osobista, optymizm,
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Gotowość do pracy w terenie,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętność organizacji własnej pracy
  • Chęć nabywania wiedzy i nowych umiejętności

Zainteresowanych pilnie prosimy o składanie aplikacji na adres e-mail: biuro@centrumobslugibiznesu.com lub 51-315 Wrocław ul. Kiełczowska 68A ( pełna dokumentacja: aktualne CV, dyplomy, świadectwa, kursy, szkolenia, certyfikaty, uprawnienia pedagogiczne )
W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod nr tel. 71 348 70 90